Weekend w Gdyni dla dwojga w cenie 260 zł zamiast 480 zł

Koniec lata zazwyczaj kojarzony jest z końcem wakacji, urlopów i dobrej pogody. Trzeba wrócić do codzienności jaką jest szkoła, czy praca. Na szczęście większości z nas zostają jeszcze wolne weekendy, które można spędzić w naszej Villi !

Położona w ścisłym centrum Gdyni i ukryta wśród nowej zabudowy Villa Admirał to jeden z najstarszych budynków w mieście, który po gruntownej renowacji został przekształcony w butikowy pensjonat. Dzięki temu, że jest odgrodzony szeregiem innych domów od głównej ulicy, wypoczniesz tu w ciszy i spokoju. A jednocześnie tylko kilkuminutowy spacer będzie Cię dzielić od Skweru Kościuszki, plaży i Bulwaru Nadmorskiego. W stylowo urządzonych wnętrzach panuje artystyczna atmosfera, a meble z kutego żelaza i liczne elementy dekoracyjne sprawiają, że poczujesz się tu niczym w przedwojennej rezydencji.

Atrakcje okolicy :

Na skwerze: Prowadzący prosto do morza Skwer Kościuszki to prawdziwe serce Gdyni. Tutaj znajdują się największe atrakcje miasta – pływające muzea (Dar Pomorza i ORP Błyskawica), imponujące akwarium oraz centrum rozrywkowe Gemini. Aktywność i relaks: Choć Gdynia to duże miasto, w odległości zaledwie 10 minut spacerem od pensjonatu znajduje się plaża, tuż obok zaś mieści się nowoczesna marina jachtowa. Trójmiasto: Gdynia bezpośrednio graniczy z Gdańskiem i Sopotem, a tam atrakcji nie brakuje nawet na najdłuższy pobyt. Gdańska starówka należy do najpiękniejszych w Polsce. Do tego dochodzą takie atrakcje, jak Westerplatte czy pałac w Oliwie. Z kolei w Sopocie koniecznie trzeba wybrać się na najdłuższe drewniane molo w Europie (512 m) oraz przespacerować się słynnym „monciakiem”.

Właśnie dla tych, którzy pragną wypocząć, odwiedzić Trójmiasto lub spędzić aktywnie weekend mamy specjalną ofertę:

Oferta obejmuje:

  • 2 noclegi w pokoju 2 osobowym,

  • codzienne śniadania,

  • butelka wina na powitanie,

  • serwis kawowo-herbaciany,

  • internet WI-FI,

  • miejsce parkingowe płatne dodatkowo 20zł za dobę.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się czytając regulamin oferty.

 

Rezerwacja